O mnie

pawelgrzechmlm

Nazywam się Paweł Grzech i pierwszą rzeczą jaką musisz o mnie wiedzieć jest to, że jestem zwykłym gościem z małego miasteczka w Wielkopolsce.

Moją przygodę z MLM rozpocząłem kilka lat temu, kiedy będąc jeszcze na studiach mój kolega zaprosił mnie na prezentację biznesową firmy, której nazwa zaczyna się na literę A…, czyli najstarsza firma MLM Amway.

Po ukończeniu studiów będąc pracownikiem na pełnym etacie podpisałem umowę z tą właśnie firmą. Możliwości zarobkowe zrobiły na mnie ogromne wrażenie, a więc postanowiłem od razu rzucić się w wir pracy i KONKRETNIE działać!

Zgodnie z zaleceniami mojego upline zrobiłem pierwszą listę kontaktów (o ile pamiętam było to ok 150 nazwisk) i zacząłem organizować pierwsze spotkania. Pozyskałem do współpracy 2 kolegów (odechciało im się już chyba po miesiącu pracy) i napotkałem wtedy na pierwszą, ale za to bardzo trudną do pokonania przeszkodę: wszyscy mieli mnie już dosyć, a moja lista kontaktów niestety się wyczerpała 🙁

CO DALEJ?

Postanowiłem poprosić o pomoc mojego upline. Na pewno nie zgadniesz, co mi doradził?

„Rozmawiaj z większą ilością osób (na ulicy, w pubie, w szkole, pracy itd.) i nie przejmuj się tym, co o tobie myślą!”

Hmm, zacząłem się wtedy intensywnie zastanawiać, czy tak właśnie działają profesjonalni przedsiębiorcy? I wiesz co? Doszedłem do wniosku, że nie! Jest to tzw. stara szkoła MLM, przez którą straciłem niestety bardzo dużo czasu i na kilka miesięcy zniechęciłem się do tego biznesu.

Po nieudanej przygodzie z branżą marketingu sieciowego przez pewien czas za bardzo nie wiedziałem co zrobić z moim życiem. Większość czasu spędziłem na kanapie oglądając TV i grając w gry komputerowe. Przed położeniem się spać odczuwałem moralnego kaca, że marnuje mój cenny czas.

OK, a teraz najlepsze…

Na szczęście dostałem porządnego kopa i postanowiłem działać. Starej szkoły MLM miałem już kompletnie dosyć, więc musiałem znaleźć inny sposób działania i firmę, która w żadnym stopniu nie będzie mnie ograniczać.

Po kilku latach intensywnego szukania, eksperymentowania i przeżywszy kilka niepowodzeń, w końcu odnalazłem odpowiedni zespół doświadczonych liderów oraz SYSTEM odpowiedni dla mnie.

Teraz już doskonale wiem, że podejmując działalność w MLM najważniejszym wyborem wcale nie jest firma (choć to też ma znaczenie), a lider lub cały zespół, od którego dowiem się wszystkiego co potrzebne, aby odnieść sukces oraz ODPOWIEDNI system marketingowy, który oferuje gotowe rozwiązania oraz narzędzia do pracy.

Tą stronę stworzyłem dokładnie z myślą o Tobie, aby jak najlepiej pomóc Ci w budowie Twojego Biznesu Sieciowego…

Jeśli chciałbyś bez obaw korzystać z nowoczesnych narzędzi…

Perfekcyjnie obsługiwać wielokrotny autoresponder i skutecznie budować własną listę kontaktów…

Zarabiać pieniądze w zaciszu własnego domu i budować kilka niezależnych źródeł dochodu, to świetnie trafiłeś, ponieważ…

… Ta strona jest wprost wymarzonym źródłem wiedzy dla ciebie.

Nie będę nabijać Cię w butelkę i nie będę oferować Ci systemu typu: nic nie robić i zarabiać kupę kasy… bo to kompletna bzdura.

Za to możesz liczyć na moje doradztwo.

Pomyśl… jakby to było mieć doradcę u swojego boku, który jest praktykiem i może pokazać Ci jak zbudować swój własny i dochodowy Biznes Online?

I jakby to było, jeśli miałbyś możliwość rozmowy o tych wszystkich rzeczach z kimś, kto mówi w Twoim języku?

To nie jest żaden chwyt marketingowy czy jakieś mrzonki – to jest dokładnie to, co otrzymasz, jeśli dołączysz do grona fanów tej strony!

Jeśli te słowa w pełni Cię nie satysfakcjonują, to zawsze możesz poprosić o kilka słów więcej – sprawdź ten poradnik na temat tuneli sprzedażowych..

Moje filmy

.

Scroll to Top