Etap 2 – Budowanie Bezpieczeństwa & Wolności Finansowej!

Witam Cię serdecznie w drugim etapie!

Jestem z Ciebie dumny, dla wielu etap pierwszy jest nie do przejścia i odpadają na samym początku. Z reguły jest tak, że albo poddajemy się na samym początku albo centymetr przed metą. Mam nadzieję, że Ty wytrwasz do końca i zaczniesz zarabiać spore pieniądze! Bo jeśli przejdziesz przez wszystkie etapy, jest to nieuniknione.
Mam przyjemność przedstawić Ci możliwości dzięki premii 5% z własnych poleceń w Diamond Certainty. Obejrzyj film i wykonaj załączone do niego instrukcje jak najszybciej!
Jakie możliwości stoją przede mną w projekcie SuccessFul Way z Diamond Certainty?

Kolejne niesamowite możliwości dla Ciebie kryją się w Bonusach Diamentowym i Królewskim!

Dowiedz się czym jest zasada 3 i jak wykorzystać ją do zarobienia pierwszego miliona w ciągu najbliższych 10 miesięcy!

Wiem, że polecanie może być trudne, szczególnie gdy robisz to wśród znajomych czy rodziny. Ja nigdy nie byłem zwolennikiem polecania w ten sposób, gdyż to najprościej w Świecie nie działa! Chcę przekazać w Twoje ręce potężne narzędzie! Gotową stronę do promocji, dzięki której od razu możesz zacząć budować swoją sieć poleconych i tym samym zarabiać tak jak tłumaczyłem to w poprzednim filmie. Ciesz się, ponieważ nikt w Internecie nie robi czegoś takiego dla swoich uczniów. Mi zależy na tym, aby zapewnić Ci najlepsze efekty i zmienić całkowicie Twoje życie! Zatem sprawdź jak używać gotowej strony do polecania firmy Diamond Certainty!

Na samym początku wykup serwer oraz stwórz swoją profesjonalną stronę na WordPress – (Koszt około 8 zł/m-c) – To najtaniej jak się da w Internecie!

>> Kup serwer za 8 zł <<

(Serwer kosztuje 8 zł miesięcznie, ale trzeba wykupić na 3 miesiące z góry – około 30 zł, jednak masz ode mnie rabat!) Podczas zakupu wpisz ten kod rabatowy, by wykupić serwer na 3 miesiące z 25% zniżką: HNB25-NZXG8K-114873

>> MATERIAŁY POTRZEBNE DO STWORZENIA STRONY <<

UWAGA! Koniecznie zainstaluj wtyczkę „Klasyczny Edytor”, żeby Strony po wklejonym kodzie źródłowym kopiuj/wklej z pliku tekstowego były ładnie SFORMATOWANE! Aby Twoja strona wyglądała profesjonalnie koniecznie musisz mieć domenę z prawdziwego zdarzenia! Co więcej na Facebooku bardzo źle działają rozszerzenia xaa.pl, zatem podsyłam Ci filmik jak w ciągu 5 minut stworzyć swoją profesjonalną stronę 😉

>> KUP DOMENĘ! <<

Ważne! Sprawdź ten film czy nie popełniłeś błędów w tworzeniu strony. Zdjęcia muszą być załadowane od Ciebie!

UWAGA: ABY FILMY DZIAŁAŁY POTRZEBUJESZ UZYSKAĆ LICENCJĘ!

NIE MUSISZ SAM NAGRYWAĆ FILMÓW, MĘCZYĆ SIĘ, ANI WYMYŚLAĆ – GOTOWE FILMY SĄ DOSTĘPNE DLA CIEBIE NA STRONACH, KTÓRE ODE MNIE OTRZYMAŁEŚ I STWORZYŁEŚ W POPRZEDNIM KROKU – JEDNAK ABY FILMY ZACZĘŁY DZIAŁAĆ MUSISZ SOBIE JĄ OPŁACIĆ I PODESŁAĆ ADRES SWOJEGO SERWERA DO NASZEGO TAJNEGO FORUM.

LICENCJA JEST ŚMIESZNIE TANIA I KOSZTUJE 6 GBP (funty) – czyli ok. 30 zł/m-c TO BARDZO MAŁO JAK NA PROFESJONALNE STRONY I FILMY, KTÓRE BĘDĄ DLA CIEBIE ZARABIAĆ BEZ KOŃCA! ZATEM WYKUP TERAZ LICENCJĘ:

>> UZYSKAJ LICENCJĘ NA FILMY <<

WAŻNA SPRAWA – TWOJE BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE!
Generalnie chodzi o to, że kiedy dokonujemy płatności kartą w Internecie i podajemy numery oraz kod CVV (Jak ktoś ma wirusa na komputerze albo tzw. robaki), to mogą te dane zostać skopiowane przez złośliwe oprogramowanie i niestety może dojść do nieautoryzowanych transakcji! Jeśli ktoś niezbyt uważa w Internecie – ogląda filmy na darmowych przeglądarkach i używa Internetu nierozważnie – zapewne ma robaki, które mogą zaszkodzić. A więc co zrobić? 👇
Ja wybrałem PayPal, gdyż jest najbezpieczniejszą formą – jak twierdzi sama firma. Jednak to nie wina PayPal, ale Twojego zasyfionego systemu. Rozwiązanie i zabezpieczenie się na przyszłość:
1. Każdy, kto podpina kartę do PayPal zrobi to nową kartą (Z tym nie mamy problemu)
2. Niech ta karta będzie do konta, które jest puste. A tylko przelewasz sobie co miesiąc na nie tyle ile masz zapłacić za licencje – niech każdy co miesiąc kilka dni przed płatnością przeleje sobie 35 zł to na pewno wszystko pójdzie OK 🙂
3. Zapiszcie sobie, kiedy macie płatność za licencje i przelewacie sobie wtedy na konto np. 2 dni przed terminem płatności 35 zł i macie pewność i bezpieczeństwo.

KIEDY ZAKUPIŁEŚ JUŻ LICENCJĘ – DOŁĄCZ DO NASZEGO TAJNEGO/ZAMKNIĘTEGO FORUM! – NASTĘPNIE DODAJ SWÓJ ADRES SERWERA ORAZ SCREEN PŁATNOŚCI DO SEKCJI: #licencja-na-filmy-sfw

Świetnie 🤩 Skoro masz już gotową stronę, możesz zacząć promocję, sprawdź od czego zacząć marketing!

Wiem, że doskonale już zdajesz sobie sprawę jak działać! Chcę jednak dać Ci 100% wsparcia i opiekę swoją, ale także pomóc ze strony innych moich uczniów, z którymi współpracuję. Dołącz do naszego tajnego forum projektu SuccessFul Way! Na tajnym forum będziesz mieć okazję do poznania niesamowitych ludzi, ale również otrzymasz wsparcie, które pomoże Ci osiągnąć niesamowite cele finansowe i doprowadzi do niezależności finansowej!

UWAGA: NAPISZ DO SWOJEGO LIDERA, KTÓRY WPROWADZIŁ CIĘ DO SUCCESSFUL WAY, ABY POPROSIŁ O DOŁĄCZENIE CIĘ DO FORUM! – W przeciwnym wypadku nie zostaniesz przyjęty.

WSPANIALE 😍 Skoro już wiesz od czego zacząć i jak działać na Facebooku...
Poznaj teraz potęgę systemu SuccessFul Way! - To tutaj jest przysłowiowa kopalnia Diamentów! 💎

Przedstawiam Ci niesamowitą ścieżkę rozwoju,
dzięki której w przeciągu 24 miesięcy zarobisz około miliona złotych, jeśli się przyłożysz!

Oto co trzeba zrobić 👇

1. Zgłoś się do mnie i poproś o etap 3 SuccessFul Way!

(UWAGA - To bardzo potężna wiedza i chcę, aby tylko osoby zdecydowane
i mogące poświęcić minimum 3 godziny dziennie swojego czasu na pracę tą ścieżką podążały)

Wymagam od Ciebie wtedy 100% ZAANGAŻOWANIA!
Ale też daję gwarancję, że efekty z każdym miesiącem będą coraz większe!

2. Jak tylko porozmawiamy i przekonasz mnie, że jesteś osobą godną zaufania
przekażę Ci tę niesamowitą wiedzę i zaczniemy ją wdrażać w życie!

Bardzo ważne: Zrozum jedno! To nie jest typowa inwestycja – nie pojmuj tego w ten sposób. Jest to bardziej ochrona kapitału przed inflacją, kryzysami i zabezpieczenie środków dla Ciebie, Twojej rodziny czy dzieci, wnuków. Przede wszystkim jest to wkład w Twój własny biznes – który jest obarczony takim samym ryzykiem jak każdy inny. Jednak dużo łatwiej jest go prowadzić w Internecie, gdyż zakładając swój własny biznes, musisz wszystkiego pilnować sam, promować go i liczyć na to, że dla Ciebie zarobi. Niestety 2 na 3 firmy bankrutują w ciągu pierwszych 6 miesięcy. Tylko nieliczne firmy wytrzymują pierwsze 2 lata. Prowadzenie własnego biznesu jest ciężkie i nie daje Ci żadnej gwarancji zysku, a niejednokrotnie spore straty. Współpracując z firmą Diamond International Corporation rozpoczęcie Twojego biznesu będzie o tyle lepsze, że tutaj nie tylko Ty będziesz odpowiedzialny za swój sukces, ale również inni ludzie, którym zależy na tym, by firma jak najlepiej prosperowała. Samo rozpoczęcie odkładania pieniędzy w diamentach sprawia, że budujesz sobie swoje bezpieczeństwo finansowe na lata, z drugiej zaś strony stoisz przed szansą zbudowania niesamowitego biznesu w oparciu o marketing sieciowy, który może zapewnić Ci Wolność Finansową! Jest to więc idealny moment na start. Jeśli masz świadomość tego co przeczytałeś, to możesz śmiało rozpocząć swój biznes i może to być Twoja ogromna szansa na zamianę całego Twojego życia!

Zanim przystąpisz do kolejnego etapu, chcę byś był osobą świadomą do czego dążysz oraz jakie nastawienie mieć powinieneś. Robiąc i wiedząc to co dotychczas robiłeś, czy wiedziałeś – nie zda egzaminu. Musisz zmienić swoją mentalność i przyswoić wiedzę, która pozwoli Ci działać na zupełnie innym poziomie. Chcę współpracować z ludźmi inteligentnymi pod względem finansowym – mam dla Ciebie kilka bardzo ważnych nagrań, które chcę, żebyś odsłuchał, a następnie wypisał w zeszycie, bądź w notatniku na komputerze wnioski czego się dowiedziałeś.

To bardzo ważne, gdyż tylko przyswojenie tej wiedzy i napisanie mi wniosków, jakie się pojawiły w Twojej głowie po przesłuchaniu nagrań pozwolą Ci w pełni ukończyć ten etap. Zatem przejdź teraz do nagrań 👇

Na samym początku dowiedz się czym jest Kwadrant Przepływu Pieniędzy! Dowiedz się gdzie przez całe swoje życie byłeś i jak wpajano Ci do głowy, byś w tym miejscu pozostał. Następnie dowiedz się z tego nagrania w jaki sposób możesz zmienić całkowicie swoje życie, zmieniając swoje miejsce w Kwadrancie!

1. Czym jest Kwadrant Przepływu Pieniędzy?

Kiedy już wiesz co może uczynić Cię bogatym i jak musisz diametralnie zmienić to co robiłeś dotychczas w swoim życiu, dowiedz się teraz czym jest Biznes XXI Wieku oraz jak w projekcie SuccessFul Way możesz z-duplikować to działanie!

WARUNKI WYKONANIA ETAPU:
1. WYSŁUCHAJ NAGRAŃ W ETAPIE 2
2. POBIERZ MATERIAŁY I STWÓRZ WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ!
3. DOŁĄCZ DO NASZEGO TAJNEGO FORUM, ABY OTRZYMAĆ LICENCJĘ NA FILMY, WSPARCIE I OPIEKĘ! (NAPISZ do mnie –  muszę poprosić o dołączenie Cię do forum! – W przeciwnym wypadku nie zostaniesz przyjęty.)
4. JEŚLI POWAŻNIE TRAKTUJESZ ZARABIANIE W INTERNECIE – ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE PO Zaawansowaną ŚCIEŻKĘ Rozwoju!
5. NAPISZ DO MNIE NA MESSENGER Paweł Grzech (Napisz, że ukończyłeś etap numer 2, wyślij mi screen i poproś o dostęp do trzeciego etapu)
Czas na wykonanie zadania: 4 tygodnie, licząc od dnia, w którym uzyskałeś dostęp do tego etapu!
Etap da się zrealizować w max. 2-3 tygodnie!

UWAGA! Wszystkie wiadomości oraz pytania kieruj na Messenger Paweł Grzech!

Powodzenia i do usłyszenia niebawem
Paweł Grzech

Scroll to Top