Etap 3 – Twoje Pierwsze Pieniądze! (+300 zł)

Witam Cię serdecznie w etapie 3

W tym etapie zarobisz swoje pierwsze pieniądze!
Pamiętaj o tym, że to tylko początek, teraz zarobisz kilkaset złotych. W kolejnych etapach będą to dużo większe pieniądze. Żeby jednak zarabiać tak duże pieniądze, musisz zacząć od mniejszych kwot. Zanim nauczysz się biegać, musisz nauczyć się chodzić po finansowym rynku.

Przesłuchaj nagrania video i zobacz jak zarobić swoje pierwsze pieniądze 👇

Cieszę się, że dotarłeś do tego etapu.

Większość ludzi odpuszcza po drodze i nie dociera tutaj. Teraz jestem pewien, że chcesz zarabiać! Powiedziałeś A, więc czas powiedzieć B. Zależy mi na tym, abyś jak najwięcej zarabiał. Nie przejmuj się, że trzeba poczekać na pierwsze pieniądze przez miesiąc lub dwa, jeśli będziesz działał na pełnym skupieniu i zaangażowaniu, to później co miesiąc pieniądze będą przychodzić na Twoje konto i z każdym miesiącem coraz więcej! Wtedy nie będzie już ważne, kiedy następuje rozliczenie.

Na pytanie… Ile mam zrobić wniosków lub ile muszę zarobić, aby etap był uznany za wykonany?

W tym etapie Ty decydujesz, że wykonałeś etap! Ale pamiętaj – wykorzystaj ten etap na MAXA i zrób jak najwięcej, abyś zarobił jak najwięcej pieniędzy na kontach bankowych ze swojego linku.

Uwaga: Czasami w ofercie jest kilka kont z jednego banku. Pamiętaj, że zakładasz tylko jedno konto na jeden bank. Nie zakładasz wszystkich, bo jest to bez sensu – nie otrzymasz za to prowizji, ani sam bank nie otworzy Ci tylu kont. W tym etapie – jeśli dobrze wykonałeś etap 2 – powinieneś móc założyć od 1 do 3 kont.

Jeśli uznasz, że zrobiłeś wszystko co mogłeś w tym etapie, wyślij mi screen z informacją o ilości wysłanych wniosków.

Cenna wskazówka: Po zrobieniu wniosków nie czekaj na aktywację lub podpisanie umów przy kurierze – to zrobisz w międzyczasie. Jeśli złożysz wnioski, to od razu napisz mi, że wykonałeś etap 3!

I jeszcze jedno… Jeśli masz konto w PKO i do tego konta kartę, to nie zastrzegaj jej, gdyż bank od razu wysyła następną i bierze sobie za to około 40 złotych.

MoneyGenius – „Ruszamy na CAMP!

.
WARUNKI WYKONANIA ETAPU:
  • WYSŁUCHAJ NAGRANIA W ETAPIE 3
  • ZAŁÓŻ WSZYSTKIE KONTA OSOBISTE, KTÓRE SIĘ OPŁACA I JAKIE SĄ MOŻLIWE W M2M ZE SWOICH LINKÓW
  • ZRÓB SCREEN Z ILOŚCIĄ WYSŁANYCH PRZEZ CIEBIE WNIOSKÓW NA STRONIE STARTOWEJ W M2M
  • NAPISZ DO MNIE NA MESSENGER => Paweł Grzech <= (Napisz, że ukończyłeś etap numer 3, wyślij mi screeny i poproś o dostęp do czwartego etapu)

.

Czas na wykonanie zadania: 1 tydzień, licząc od dnia, w którym uzyskałeś dostęp do tego etapu!
Etap da się zrealizować w max. 1 dzień!

UWAGA! Wszystkie wiadomości oraz pytania kieruj na Messenger Paweł Grzech!

Powodzenia i do usłyszenia niebawem
Paweł Grzech
Scroll to Top