Etap 5 – Metoda Duplikacji (+1500 zł)

Witam Cię serdecznie w etapie numer 5!

Teraz jestem pewien na 100%, że chcesz zarabiać.

Powiedziałeś A, więc czas powiedzieć B. Zależy mi na tym, abyś jak najwięcej zarabiał. Dlatego z góry Cię uprzedzam, że teraz jesteś już odpowiedzialny tylko i wyłącznie za siebie. Jestem osobą wymagającą i nie znoszę lenistwa.

Za to mogę Ci zagwarantować, że jeżeli będziesz mnie się słuchał i trzymał, to na pewno zarobisz sporo pieniędzy. Jeżeli chcesz mieć takie same efekty jak Ja albo nawet lepsze, to musisz zrobić to samo co Ja. Jeśli powiem Ci, że coś trzeba zrobić, to nie dla tego, że mam taką „zachciankę”, ale tylko dlatego, że to działa!

Obejrzyj koniecznie video etapu 5 na sam początek:

Oto instrukcja poruszania się po panelu M2M. Opisuję Ci tutaj szczegółowo na co zwracać uwagę i co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz opowiadać ludziom o systemie MoneyGenius

PLIK EXCEL Z GRUPAMI KAPITAŁOWYMI POŻYCZEK

Uwaga! Pamiętaj, że pożyczki (Strony internetowe) z tej samej grupy kapitałowej (Firmy) mają tą samą bazę danych osobowych.

Pożyczki na najniższe kwoty mogą skutkować zmianą warunków naliczenia prowizji na bardziej restrykcyjny. Zawsze bierzcie tak 500 – 1 000 – 2 000 zł

Na pytanie… Ile mam zrobić wniosków, aby etap był uznany za wykonany?

W tym etapie Ty decydujesz, że wykonałeś etap!

Ale pamiętaj – jeśli masz możliwości (stały dochód) – wykorzystaj ten etap i weź kolejne 2 pożyczki – (tylko z innej grupy kapitałowej). Później działasz tym schematem – pożyczam 3 pożyczki – po określonym czasie oddaję i biorę znowu 3, aż wykorzystam wszystkie.

Jeśli nie masz stałych dochodów, to odpuść robienie tych pożyczek teraz. Weź max 1-2 i zobacz czy dostaniesz. Jeśli tak to super, ale poczekaj na stałe dochody, by brać kolejne.

Kolejna możliwość zarobku dla Ciebie to kolejny program! eBrokerPartner – znajdziesz tam więcej ofert kont bankowych, pożyczek i przede wszystkim ofert CPL, na których można zarobić łącznie nawet i 500 złotych! Koniecznie zarejestruj się z mojego linku i podaj mój kod polecający, by otrzymywać wsparcie w kolejnych etapach!

eBrokerPartner => ZAŁÓŻ KONTO tutaj! MÓJ KOD POLECAJĄCY
(SKOPIUJ GO PRZY REJESTRACJI): gNR73

.

Oto jak dodatkowo zarabiać na ofertach CPL ⬇️

Jeśli uznasz, że zrozumiałeś wszystko co przekazałem Ci w etapie 5 – zrobiłeś wszystko co mogłeś w tym etapie (wziąłeś pożyczkę lub dwie), wyślij mi screen z informacją o ilości wysłanych wniosków.

Chcę, abyś zwiększał swoją finansową inteligencję. Chcę pracować z ludźmi świadomymi oraz mającymi ten sam sposób myślenia co Ja. Zatem w tym etapie otrzymujesz pierwszą książkę, którą MUSISZ przeczytać! Aby ukończyć ten etap, musisz mieć wiedzę z tej książki 👇

Robert Kiyosaki – Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec

Książka kosztuje około 30 zł Jeśli nie masz pieniędzy, pobierz sobie książkę w formacie pdf z chomikuj.pl – Jednak kiedy zarobisz pierwsze pieniądze od razu ją kup!

UWAGA! – NAJTANIEJ KSIĄŻKĘ KUPISZ TUTAJ! – NAWET ZA 19 zł! -> TYLKO JEŚLI KLIKNIESZ W TEN LINK – KUP KSIĄŻKĘ NAJTANIEJ 😉
.

WARUNKI WYKONANIA ETAPU:

  • WYSŁUCHAJ NAGRAŃ W ETAPIE 5
  • POBIERZ PLIK Z GRUPAMI KAPITAŁOWYMI POŻYCZEK
  • WEŹ 1-2 POŻYCZKI ZE SWOICH LINKÓW – (Jeśli nie jesteś w sytuacji bez stałego dochodu – odpuść i nie bierz pożyczek aż do momentu, kiedy będziesz mieć stały dochód! – Daj mi tylko znać, że tak zrobiłeś)
  • ZRÓB SCREENY PRZYZNANIA LUB ODMOWY POŻYCZEK
  • ZAREJESTRUJ SIĘ NA eBrokerPartner Z MOJEGO LINKU tutaj I ZACZNIJ ZARABIAĆ W DRUGIM PROGRAMIE!
  • PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ „BOGATY OJCIEC, BIEDNY OJCIEC
  • NAPISZ DO MNIE NA MESSENGER => Paweł Grzech <=
    (Napisz, że ukończyłeś etap numer 5, wyślij mi screeny, napisz mi 3 główne wnioski z książki, jakie Ci się pojawiły w głowie i poproś o dostęp do szóstego etapu)

.

Czas na wykonanie zadania: 1 tydzień, licząc od dnia, w którym uzyskałeś dostęp do tego etapu!
Etap da się zrealizować w max. 5 dni!
W czasie wykonywania zadania: Loguj się regularnie – raz na tydzień na swoje konto w M2M,
żeby nie zostało zablokowane.

UWAGA! Wszystkie wiadomości oraz pytania kieruj na Messenger Paweł Grzech..

JUŻ W KOLEJNYM ETAPIE ZACZNIEMY ZARABIAĆ SPORE PIENIĄDZE!

Powodzenia i do usłyszenia niebawem
Paweł Grzech
Scroll to Top