Etap 6 – Metoda Sieci!

Witam Cię serdecznie w etapie Twoich pierwszych dużych pieniędzy!

Docierając do tego miejsca, skorzystałeś już z linków ze swojej strony i naliczyły Ci się pierwsze wnioski, które w przyszłym miesiącu zamienią się na pieniądze. Wiesz już jak działa platforma Money2Money, znasz produkty. Teraz czas, aby pójść dalej. W tym etapie przekażę Ci wiedzę, która warta jest spokojnie parę tysięcy złotych, nie każdy ma do niej dostęp. Także skup się, bo przekazuję Ci tutaj moje doświadczenie z kilku branż i firm, w których działałem.

Od dzisiaj zaczniesz polecać produkty Money2Money innym osobom. Z doświadczenia wiem, że najlepiej zacząć od znajomych i rodziny, ponieważ te osoby najbardziej Ci ufają i łatwiej będzie Ci z nimi współpracować.

W zasadzie, to masz polecać nie tyle produkty, co system na zarabianie – MoneyGenius. Więc nie myśl o tym w ten sposób, że idziesz polecać konta bankowe i pożyczki, bo tak nie jest. Polecasz system MoneyGenius, w którym działamy z Produktami Finansowymi, Podróżami dookoła Świata, Giełdą itp… Mimo, że dopiero korzystasz na razie tylko z produktów finansowych, to już za moment otrzymasz kolejne możliwości. Mimo, że ich jeszcze nie użyłeś, to już o nich wspominaj.

Ten etap bada Twoje umiejętności, Twoją wiedzę, abyś mógł też zorientować się, czego musisz się nauczyć. Nie przejmuj się, jeśli Ci ktoś odmówi – będę to tłumaczył dokładniej w filmie. Nikogo nie naciskaj. W następnym etapie dowiesz się jak sprawić, by to ludzie do Ciebie przychodzili.

Obejrzyj video numer 6 i wynotuj najważniejsze wnioski:

Skrypt rozmowy -> Dla znajomych – POBIERZ GO TUTAJ!

Skrypt rozmowy -> Dla nieznajomych – POBIERZ GO TUTAJ!

Nagrałem dla Ciebie jeszcze dodatkowe video, gdybyś miał problem z przekonaniem znajomych i rodziny, ale proszę Cię postaraj się, aby to byli właśnie Twoi nowi partnerzy – znajomi i rodzina!

Skrypt Błyskawiczny -> Dla nieznajomych z Internetu! – POBIERZ GO TUTAJ!

UWAGA: Stosuj tę metodę tylko wtedy, kiedy odmówią Ci wszyscy znajomi i rodzina. Dlatego, że jest to zupełnie inne działanie i wymaga większej ilości wiedzy oraz nastawienia mentalnego. Jednak jeśli nie będziesz mógł ukończyć etapu numer 6 dzięki pomocy Twoich znajomych i rodziny, to skorzystaj z awaryjnego sposobu, ludzi z Internetu.

CO DO SKRYPTU BŁYSKAWICZNEGO – PRZETESTUJ TEŻ SKRYPT BŁYSKAWICZNY W ROZMOWIE PRZEZ TELEFON ZE ZNAJOMYMI! – DZIAŁA CZASAMI LEPIEJ, NIŻ PODSTAWOWY! 😉

RZUĆ OKIEM NA SKRYPT PO MOICH WIELU TESTACH – DZIAŁA NIEMALŻE W 100%, jeśli osoba jest wstępnie zainteresowana. To efekt setek rozmów 🙂

SKRYPT PO WIELU TESTACH, KTÓRY NAJLEPIEJ DZIAŁA (ZNAJOMI, NIEZNAJOMI, OBCY) – POBIERZ GO TUTAJ!

NAJCZĘSTSZE BŁĘDY JAKIE POPEŁNIACIE! – NIGDY TAK NIE POSTĘPUJCIE, BO BĘDZIE TRACIĆ POTENCJALNIE ZAINTERESOWANE OSOBY!

Pamiętaj! Bardzo ważne jest, by dopilnować, aby Twoi poleceni założyli wszystkie konta. W tym celu kontaktuj się z nimi średnio co 3 dni i pytaj jak im idzie!

Wyobraź sobie, że np. z ilości osób, które poleciłeś wynika, że powinieneś zarobić 10 000 zł. Ale nie dopilnowałeś wniosków i ludzie zrobili tylko 1.5 wniosków. Napracowałeś się na 10 tysięcy, ale dostałeś tylko 2 tysiące…

Kolejna książka, którą chcę, abyś przeczytał to: KWADRANT PRZEPŁYWU PIENIĘDZY – (Książka kosztuje około 47 zł)

UWAGA! – JEŚLI KLIKNIESZ W MÓJ LINK Z TEJ STRONY, TO OTRZYMASZ KSIĄŻKĘ NAJTANIEJ! (Koszt około 27 zł!) -> KUP KSIĄŻKĘ NAJTANIEJ!

UWAGA!

Często pytacie, które konta są darmowe, których warto używać do metody milionerów, a za które są opłaty i najlepiej zamknąć po 4 miesiącach… Tak jak wiele razy już powtarzałem, większość kont jest darmowa, dlatego Ja większość kont sobie zostawiłem i mam do dzisiaj, mimo że zakładałem dawno temu. Posiadanie kont w wielu bankach sprawia, że Twoja zdolność do kredytów na lepszych warunkach na mieszkanie zwiększa się, gdy masz konta w bankach więcej niż 6 miesięcy, zatem opłaca się je mieć skoro są za darmo. Kiedy większość kart do kont jest zastrzeżona – konta są bez opłat. Zerknij na film, w którym opowiadam, jakich kont używam, a które zamknąłem, bo mi się nie podobały.

PS: Pamiętaj, że konta możesz zamknąć nie wcześniej, niż po upływie 4 miesięcy!

Strona pomagająca zamknąć konta w bankach: ZAMKNIJKONTO.pl

UWAGA! ZANIM ZACZNIESZ WYKONYWAĆ ETAP 6 – ZOBACZ PREZENT ODE MNIE! – MOŻE CIĘ ZASKOCZYĆ 😉

UŚMIECH NA TWARZY GWARANTOWANY! 😀

.

WARUNKI WYKONANIA ETAPU:

  • WYSŁUCHAJ NAGRAŃ W ETAPIE 6
  • POBIERZ PLIK ZE SKRYPTEM ROZMÓW DLA ZNAJOMYCH I NIEZNAJOMYCH ORAZ DLA NIEZNAJOMYCH Z INTERNETU
  • 🙂 ZDOBĄDŹ MINIMUM 4 OSOBY, KTÓRE DOŁĄCZĄ DO M2M I PRZEJDĄ DO ETAPU 3 U CIEBIE (ZANIM TO ZROBISZ SPRAWDŹ OSTATNIE WIDEO!)
  • PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ ROBERT KIYOSAKI –KWADRANT PRZEPŁYWU PIENIĘDZY
  • NAPISZ DO MNIE NA MESSENGER => Paweł Grzech <= 
    (Napisz, że ukończyłeś etap numer 6, wyślij mi screeny, napisz mi 3 główne wnioski z książki, jakie Ci się pojawiły w głowie i poproś o dostęp do siódmego etapu)

UWAGA: Nie musisz czekać, aż znajomi aktywują konta. Wystarczy, że ich wnioski pojawią się na Twoim pulpicie w M2M i etap jest wykonany!

Czas na wykonanie zadania: 4 tygodnie, licząc od dnia, w którym uzyskałeś dostęp do tego etapu!
Etap da się zrealizować w max. 3 tygodnie!
W czasie wykonywania zadania: Loguj się regularnie – raz na tydzień na swoje konto w M2M,
żeby nie zostało zablokowane.

UWAGA! Wszystkie wiadomości oraz pytania kieruj na Messenger Paweł Grzech!

JUŻ W KOLEJNYM ETAPIE POZNASZ NARZĘDZIA, KTÓRE BĘDĄ ZARABIAĆ ZA CIEBIE!

Powodzenia i do usłyszenia niebawem
Paweł Grzech

Scroll to Top