Szybka Produkcja [proste i szybkie produkowanie aktualnych treści na bloga]


Paweł Grzech

Od: Paweł Grzech
Re: Szybka Produkcja [proste i szybkie produkowanie aktualnych
treści na bloga]

 

Brak treści = brak czytelników
Brak czytelników = brak kasy

Jestem ciekawy czy doświadczyłeś już tego na własnej skórze?

Mam jednak dla Ciebie rozwiązanie – szablon, który pozwoli Ci w prosty i szybki sposób tworzyć takie treści, których Twoja publiczność szuka i potrzebuje, a Google kocha i wynagradza. Prosta sprawa, prawda?

Na początek jednak ściągnij i przeczytaj bonusowy poradnik, który znajdziesz poniżej:

http://zostan-blogerem.eu/tresc-to-krolowa-internetu.pdf

 

Już przeczytałeś? To idziemy dalej:

Stworzyłem naprawdę proste rozwiązanie, dzięki któremu w dość krótkim czasie pokonasz niemoc pisania i zaczniesz tworzyć własne treści. Jest to szablon, z którego możesz korzystać nawet codziennie i możesz go również używać do każdego nowego słowa kluczowego.

Jako wzór posłużą nam dalekowschodnie sztuki walk takie jak np. Judo – wykorzystaj siłę swojego przeciwnika i jednym ruchem powal go na matę!

Będziesz korzystać z tej techniki w trakcie tworzenia własnych treści. Ale będzie fajnie 🙂

Oczywiście nie musisz nikogo nokautować, ale dzięki temu o wiele szybciej osiągniesz swój cel, czyli eliminacje przynajmniej jednego przeciwnika (im więcej tym lepiej) z pierwszej dziesiątki w Google. A dlaczego od razu eliminować? Ponieważ musisz zostać dominatorem słów kluczowych, na które się pozycjonujesz.

Decydującym czynnikiem będzie natychmiastowe działanie i przechodzenie krok po kroku do kolejnych etapów – niestety off-page SEO nie zadziała bez treści.

(Off-page to pozyskiwanie i budowanie linków zwrotnych, wymiana linkami, katalogi stron, katalogi artykułów, udzielanie się na forach internetowych (zakaz spamowania), komentarze na blogach, tworzenie stron powiązanych tematycznie z pozycjonowaną witryną).

Uwierz mi, jeśli wdrożysz teraz te proste rzeczy i będziesz się systematycznie rozwijać, to za jakiś czas możesz zobaczyć już pierwsze efekty. 

 

Do dzieła!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś (zadanie z poprzedniej lekcji), to jak najszybciej stwórz prostą stronę „O Mnie”. Zobacz jak to zrobić: http://www.youtube.com/watch?v=g2mArTTXQp8&feature=channel&list=UL

Ta strona jeszcze nie musi być idealna. Na WordPressie możesz wszystko w każdej chwili pozmieniać.

Stronę „O Mnie” rozwijasz tworząc stronę pt. „Mój Dziennik Pokładowy”/„Mój Dziennik”/„Pamiętnik” itp. – jest to najlepszy i najprostszy sposób, aby dotrzeć do serc Twoich czytelników.

 

Oto szablon do wykorzystania:

Postanowiłem stworzyć na tym blogu coś, czego już bardzo dawno nie robiłem (ostatnio w szkole podstawowej) – założyłem własny dziennik (pamiętnik), w którym mam zamiar uwiecznić wszystko to, co będzie się pojawiać w trakcie tworzenia tego bloga. Pamiętnik ten pomocny będzie zarówno mi, jak i Tobie, bo dzięki niemu możesz patrzeć mi za pleców i obserwować moje działania.

Już od dawna szukam jakiejś strony, która regularnie będzie mi dostarczać wartościowych i praktycznych informacji na temat Twoje słowo kluczowe, udzieli mi odpowiedzi na większość moich pytań i wskaże nowe, ulepszone rozwiązania.

Niestety nie znalazłem do tej pory takiej strony. Dlatego wpadłem na pomysł stworzenia bloga, który mam nadzieję okaże się dla ciebie wartościowy i pomoże Ci w rozwoju Twojego biznesu.

Będę Ci również wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie z Twojej strony, te miłe  i niekoniecznie miłe komentarze. A jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, to zapraszam pod następujący adres…

 

Dopasuj teraz powyższy tekst do swoich potrzeb i opublikuj jako pierwszy wpis w Twoim dzienniku (pamiętaj aby w każdym takim wpisie dodać kategorię np. „Mój Dziennik Pokładowy”).

Przykład jak to zrobić: http://www.youtube.com/watch?v=_uEH2rHI0D0&feature=channel&list=UL

Na tym etapie skorzystaj z wyszukiwarki Google. Wpisz w Google swoje słowo kluczowe i kliknij na stronie z wynikami wyszukiwania w Wiadomości (na lewym pasku bocznym). Wybierz np. 5 wiadomości z listy i przez 5 kolejnych dni publikuj je jako krótkie zapowiedzi na swoim blogu (oczywiście z linkiem do źródła i jako artykuł) – News.

Następnie po raz drugi wpisz swoje słowo kluczowe w Google, ale z dodatkiem FAQ. Ze wszystkich wyników na pierwszej stronie Google wybierz właściwe pytanie/odpowiedź do swojego słowa kluczowego. Przerób tekst, czyli napisz go swoimi słowami (tylko nigdy nie kopiuj cudzych tekstów!) i opublikuj jako stronę na swoim blogu.

Jak dodać stronę: http://www.youtube.com/watch?v=g2mArTTXQp8&feature=channel&list=UL

Tylko nie zapomnij dodać krótkiej notki do swojego dziennika np.:

Często zastanawiałem się jak działa… wklej tutaj odpowiednie słowo kluczowe z linkiem… Na szczęście udało mi się znaleźć odpowiedź… czytaj dalej:

słowo kluczowe – linkowanie wewnętrzne (ważne dla SEO).

 

To wiesz już co robić przez następnych kilka dni.

Do dzieła!
– Paweł Grzech

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

pomysł na dochodowy biznes w domu