Gotów do Działania? [proste i szybkie tworzenie stron oraz wpisów]


Paweł Grzech

Od: Paweł Grzech
Re: Gotów do Działania? [proste i szybkie tworzenie
stron oraz wpisów]

 

Gotów do pracy? To do dzieła!

W tej części przygotowałem dla Ciebie 3 proste filmy video, z których dowiesz się jak łatwo i szybko można dodawać nowe treści do bloga – poprawnie zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google.

Z jednej strony takie tworzenie treści pod postacią statycznych stron, a z drugiej jako dynamiczne wpisy nie jest tylko jakąś marną sztuczką optymalizacji stron, ale jest to wyjątkowy i szczegółowy rozwój SEO, który daje Twoim czytelnikom to, czego brakuje większości blogów – uporządkowane informacje!

Łatwa nawigacja, wartościowe (ponad czasowe) informacje np. FAQ, strona „o mnie”, krótkie i aktualne wskazówki – wszystko w porządku chronologicznym.

Zademonstruję Ci to na przykładzie jednej z najważniejszych stron, którą powinieneś utworzyć jako jedną z pierwszych…

Strona „O Mnie”

Jak zapełnić taką stronę informacją pokaże Ci na przykładzie jednego z moich blogów:

 

Pamiętnik

Drugi film pokazuje tak jakby dalszy rozwój strony „O Mnie” – pamiętnik z aktualnymi informacjami o Tobie i tym co akurat robisz w postaci dynamicznych wpisów – wszystko w porządku chronologicznym i z własną kategorią „Mój Dziennik Pokładowy”. 

 

Własne Menu

Natomiast video nr 3 demonstruje jak stworzyć własne menu, czyli jak sprawić, aby kategoria Mój Dziennik Pokładowy (oczywiście nazwę możesz wybrać dowolną np. Pamiętnik, Mój Pamiętnik itp.) znalazła się w menu głównym Twojego bloga:

 

Bzdura

Kompletną bzdurą jest to, że Twoich czytelników interesują tylko i wyłącznie rzeczowe informacje. Jeśli tak myślisz, to zakładanie bloga nie ma najmniejszego sensu – ponieważ Wikipedia i setki innych stron tego typu oferują już takie informacje praktycznie na każdy temat.

Pamiętaj o tym, że Twoi czytelnicy są ciekawscy. Oni chcą się czegoś o Tobie dowiedzieć, chcą wiedzieć co robisz, czym się zajmujesz, jakie masz sukcesy, porażki itd.

Interesuje ich powód, dla którego założyłeś swojego bloga, jakie masz zdanie na dany temat, chcą wiedzieć jak osiągasz sukcesy – jak i dlaczego to robisz. Ludzie uwielbiają słuchać różnych historii… oni interesują się również tym jaki jesteś prywatnie.

Daj im to czego chcą, a zdobędziesz setki wiernych czytelników, którzy z czasem mogą stać się Twoimi klientami i/lub współpracownikami.

Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce!
– Paweł Grzech

P.S. Następnym razem będę mieć dla Ciebie coś specjalnego.Dostaniesz specjalny podręcznik, z którego dowiesz się, jak w błyskawiczny sposób pisać wartościowe artykuły – nawet jeśli nie jesteś utalentowanym pisarzem.

Nauczysz się również jak wykorzystać pracę innych (również Twojej konkurencji) w swoim biznesie.

 

P.P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

pomysł na dochodowy biznes w domu