Co to jest i jak działa wielokrotny autoresponder?

Jak i dlaczego działa wielokrotny autoresponderTeraz nadszedł czas, aby przedstawić Ci mojego ciężko pracującego asystenta, który załatwia dla mnie wszystkie działania marketingowe i buduje pozytywne relacje z moimi czytelnikami.

On pracuje dla mnie w dzień i noc, 24h na dobę i 7 dni w tygodniu – a co najważniejsze: on nigdy nie choruje, jest zawsze punktualny i nigdy nie pyta o podwyżkę lub nawet o urlop 🙂

Dobra, przechodzę już do rzeczy – Imię mojego niezastąpionego asystenta w eBiznesie, to… eResponderPro, a jego nazwisko to Autoresponder.

Wpisujesz swój adres email – następnie formularz rejestracyjny przechwytuje Twój adres – wysyła go do autorespondera – a on gromadzi Twoje dane w swojej bazie danych – i teraz wysyła Ci pierwszą wiadomość z kolejki.

Sam zobaczysz jak to działa.

Mam na okrągło dostęp do mojej bazy danych. Tam znajdują się setki adresów email osób, które (tak jak ty) interesują się moimi produktami i chcą być przez cały czas na bieżąco.

Wiadomości Follow-Up – kontynuacja (regularny kontakt z potencjalnymi klientami) – to najlepszy sposób budowy eBiznesu w Internecie.

Możesz mieć nawet tysiące odwiedzić na swojej stronie lub blogu, ale jeśli nie uda Ci się zdobyć ich adresów, aby regularnie się z nimi kontaktować, to… nic nie sprzedaż.

Zastanów się przez chwilę:

Jak często kupujesz od razu? Zaraz po wejściu na jakąś stronę www?

Bo ja nigdy tego nie robię. Zanim dam komuś moje pieniądze, to chce dowiedzieć się o nim czegoś więcej. O jego produktach, umiejętnościach, wiedzy, obsłudze klienta itd.

Do tego służy wielokrotny autoresponder – wiadomości Follow-Up. To jest najlepszy sposób, aby przedstawić się Twoim potencjalnym klientom i zbudować z nimi pozytywne relacje.

Idź tą drogą, a odniesiesz sukces w eBiznesie!

Kliknij teraz tutaj i zobacz jak działa wielokrotny autoresponder >>